No menu items!

Arjan Konomi adreson komentet mbi pamjen dhe shëndetin e tij

Disa ditë më parë, Arjan Konomi publikoi nëj video në TikTok që nxiti komente nga adhuruesit dhe ndjekësit e tij që shprehnin shqetësim për pamjen dhe shëndetin e tij.

Lexoni të plotë artikullin e mëposhtëm për të gjitha detajet:

Videoja e fundit e Arjan Konomit në TikTok nxit shqetësim tek fansat

Ndërkaq, për të adresuar të gjitha këto komente në mënyë shumë paqësore, Arjan Konomi ka reaguar me anë të një postimi në Instagram.

Në një postim në Instagram, ai shprehet se është mirë me shëndet dhe për momentin ndodhet në një pyll Tropikal në veri të Australisë.

“Tungjatjeta nga Tropical Forest North Australia! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua!  Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : “Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time”, shkroi ai. /Prive.al

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU