No menu items!

Arrestohet një person për keqpërdorim të besimit

Sot hetuesit policor të Fushë Kosovës, kanë arrestuar një person të dyshuar ndaj të cilit janë ngritur dyshimet se ka keqpërdorur besimin brenda një kompanie dhe ka arritë të përvetësoj një shumë parash. Rast ky i cili është denoncuar dje në polici.

Ka qenë reagimi i shpejtë i hetuesve ai që ka rezultuar me arrestimin e personit të dyshuar:

V. R., 32 vjeç, mashkull, shtetas i Republikës së Kosovës, të cilit i janë gjetë dhe sekuestruar një shumë e parave.

Derisa po vazhdon puna e hetuesve rrreth rastit, i dyshuari me vendim të prokurorit të shtetit, është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU