No menu items!

Disa ditë pas arrestimit për kultivim të bimëve narkotike, Enca Haxhia ‘’bëhet e gjallë’’ në Instagram

Enca Haxhia ka qenë kryetema e ditëve të fundit në median rozë.

Këngëtarja e njohur u arrestua për kultivim të bimëve narkotike pasi asaj iu zbuluan disa vazo me kanabis në ballkonin e banesës.

Dy ditë pas arrestimit ajo u lirua dhe iu caktua masa ‘’detyrim paraqitje’’, ndërsa vetëm sot u bë ‘’e gjallë’’ në rrjetet sociale.

Enca qëndroi e heshtur pas gjithë bujës që shkaktoi deri sot ku bëri postimin e parë në Instagram.

Ajo postoi një emoji zemër në InstaStory, që me siguri ia ka drejtuar të gjithë atyre që e mbështeten gjatë këtyre ditëve.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU