No menu items!

E dhimbshme: 65-vjeçari humb jetën tragjikisht në Klinë, u rrokullis me traktor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Çabiq të Klinës, ku si pasojë e një aksidenti me traktor, ka humbur jetën një person, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se viktima është Ukë Gashi, 65-vjeçar.

I ndjeri nuk ka arritur t’i përballojë plagët e marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimin mortor e kanë dhënë edhe familjarët, teksa s’janë bërë të ditura ende detajet e ceremonisë së varrimit.

/GazetaSinjali/

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU