No menu items!

Kaderi e Lumi nuk përmbahen, skena të “nxehta” para turistëve (Dalin fotot)

Lumi dhe Kaderi duket se po shijojnë romancen e tyre si dy zogj të dashuruar.

Çifti që nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, duket se po përputhen bukur mirë me njëri – tjetrin, shkruan Raporto24.

Lumi dhe Kader aktualisht ndodhen për pushime në Shqipëri, ku edhe po kalojnë momente të bukura.

Megjithatë, ata duket se e kanë pasur të pamundur të përmbahen nga emocionet… /Raporto24/

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU