No menu items!

Kim Kardashian shfaqet me një kostum të ngushtë të zi, tregon linjat e saj mahnitëse

Kim Kardashian është shfaqur në Beverly Hills mbrëmjen e së mërkurës, teksa vizitoi shtëpinë e një miku të saj.

Manjatja 43-vjeçare e “SKIMS” tregoi figurën e saj të famshme me një kostum të zi pa mëngë me të çara ovale që shkëlqejnë nga lëkura.

Nëna e katër fëmijëve, e cila festoi ditëlindjen e 11-të të vajzës North West javën e kaluar, shtoi dollakë të zeza dhe të ngushta, shkruan DailyMail.

Kim Kardashian ka ekspozuar me bukë në Beverly Hills të mërkurën mbrëma teksa vizitoi shtëpinë e një miku.

Fashionistja i shtoi centimetra gjatësisë së saj, ndërsa vendosi një palë taka të larta pa kurriz me rripa transparent.

Kardashian u largua nga rezidenca e shoqes së saj me kamionin e saj të zi, Tesla Cyber.

Kardashian u largua nga rezidenca e shoqes së saj me kamionin e saj të zi, Tesla Cyber

Bukuroshja u duk se nuk e kishte bërë grimin, duke zbuluar lëkurën e saj të pastër.

Manjatja 43-vjeçare e SKIMS tregoi figurën e saj të famshme me një trup të zi pa mëngë me të çara ovale që shkëlqejnë nga lëkura.

Fashionistja e imët shtoi centimetra në gjatësinë e saj teksa rrëshqiti këmbët e saj në një palë taka të larta pa kurriz me rripa perspex

Ylli i televizionit të realitetit u duk se nuk e kishte bërë grimin, duke zbuluar lëkurën e saj të pastër

Rrënjët e saj të errëta u ekspozuan teksa ajo stilonte flokët e saj në bjonde të bardha në një stil të lëmuar dhe të drejtë me shtresa në pjesën e përparme

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU