No menu items!

Kjo nuk pritej, edhe një politikan tjetër zbulon se është fans i Luizit!

Luizi ka fansa kudo!

Edhe kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialsite, Taulant Balla, duket se është fans i ish- banorit të Big Brother Albania.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bjën dhe këngëtarin Luiz Ejlli, transmeton Raporto24.

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi haptas mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU