No menu items!

Më në fund Liberta Spahiu zbulon dy personazhet që po rikthehen në “BBVK”

Liberta Spahiu kohë pas kohe ngacmon ndjekësit e saj me indikacione rreth “Big Brother VIP Kosova”, eidicionit që po vjen

Sot, në faqen e saj në Instagram, drejtoresha e kastingut në “BBVK”, ka postiar Mbresen dhe opinionistin e “Big Talk”, Nderim Neziri.

Për të dy ka pasur nga një koment dhe pyetje drejtuar ndjekësve.

Më këto foto dhe indikacione, Liberta ka zbuluar me ose pa dashje pak më shumë rreth protagonistëve të rinj në shoun me të ndjekur shqiptar.

Do të jenë banor, prezantues, apo opinionist, kjo mbetet për tu parë.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU