No menu items!

“Mos ma luaj moralistën”, Alaudini eskalon në bisedë me Shqipen

Adri dhe Shqipja e filluan prajmin e sotëm me një klip ku ishin mbledhur thashethemet e tyre për të gjithë banorët.

Ky klip i acaroi banorët por gjatë diskutimit, debati kaloi edhe në studio, shkruan lajmi.net.

“Mos ma luaj moralisten”, i tha Alaudini Shqipes e cila nuk po u jepte hapësirë të tjerëve të diskutonin.

Alaudini është moderator i Big Brother Vip Kosova për dy edicione me radhë dhe shumë shpesh din ti dal situata nga kontrolla në debate me banorët.

YouTube player

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU