No menu items!

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me riga shiu, raporton Gazeta Sinjali.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se parashihet të jetë dita më e nxehtë gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-10gradë Celsius.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU