No menu items!

Mozzik e nis diten me “Bismilah”, dhe kjo është arsyeja

Reperi i njohur Mozzik ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Mozzik ka nisur ditën me “Bismilah”, transmeton Raporto24.

Interpretuesi i shumë hiteve këtë herë ka bërë me dije se tash e mbas do të drejtojë një makinë super luksoze.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU