No menu items!

Nora Istrefi e tepron, habit me këtë veprim ndaj vajzës së saj (Foto)

Nora Istrefi bukur shpesh publikon fotografi të ndryshme me vajzen e saj Renee-në.

Jo rrallë herë paraqitjet e saj nxisin debate, por këtë herë çeshtja është ndryshe, shkruan Raporto24.

Ajo me anë të një fotografie ka treguar se si bashkë me vajzën kanë rregulluar thonjët njejtë.

Kujtojmë se Renee është vetëm 7vjeçe, dhe një veprim i tillë për moshen e saj është i tepruar, shkruan Raporto24.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU