No menu items!

”Unë kur isha me Arbenitën”, Fero publikon një video luanësh dhe tregon si ishte në raport me ish-gruan e tij (VIDEO)

Fero dhe Arbenita vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Dyshja i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe ndarja nuk po kalon aq në qetësi.

Pasi Fero u lirua nga burgu ku përfundoi pas denoncimit nga modelja për dhunë në familje, njoftoi largimin nga muzika dhe përkushtimin në fenë islame.

Ditëve të fundit si ai dhe Arbenita kanë thumbuar hapur njëri-tjetrin.

Ditën e sotme reperi publikoi një video duke zbuluar sesi ishte në raport me Arbeniten.

Aty shihet dy kafshë, ku luani e përkëdhel dhe qëndrimin e drejtë karshi ‘dashurisë’.

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU