No menu items!

Vjovoda bën aksident, dalin pamjet e veturës së dëmtuar

Gjatë ditës së sotme futbollisti i Kosovës dhe Torinos, Mërgim Vojvoda ka pësuar një aksident trafiku, por pa pasoja fizike.

Vojvoda u aksidentua mëngjesin e sotëm në rrugën Corsa Galileo Ferraris në Piemonte, shkruan Sinjali.
Mbrojtësi i Kosovës nuk ka pësuar ndonjë lëndim fizik, por që vetura e tij e tipit Mercedes Benz nga pamjet, shihet se dëmutar shumë.

Më poshtë mund ta shikoni fotografinë nga momenti kur Vojvoda u aksidentua me një vetur të modelit, Jeep Renegade./

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU