No menu items!

Batatina nervozohet keq pas ndeshjes me Dukagjinin, kapet me stafin e ekipit vendas, dëgjohet duke sharë!

Skuadra e Llapit ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Dukagjinit, duke lëshuar kështu dy pikë në rrugën për titull kampion në Superligë.

Pas këtij barazimi, Llapi mbeti katër pikë larg kreut të tabelës, ku aktualisht ndodhet Ballkani, përcjell GazetaBlic Sport.

Pas ndeshjes, duket se tensionet janë rritur mes Batatinës dhe zyrtarëve të Dukagjinit, ku trajneri llapjan shihet shumë i ashpër, duke sharë e ofenduar.

E ka prishë ligën, u msu me këta tjerët, hajt se vjen në Prishtinë najher, takohet me mu. T’ia q* me kamera me krejt, edhe ligën e kanë flliq”, dëgjohet Batatina në nervoz e sipër…

VIDEO👇

https://gazetablic.com/ads/www/delivery/ck.php?oaparams=2__bannerid=1896__zoneid=28__cb=eb579ee881__oadest=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmindcareshpk%2Fposts%2F262368103198149%2F

https://m.facebook.com/Klinainfo1/videos/1150997739573823/?ref=embed_video

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU