No menu items!

Black Friday në Rimida ju pret, këtë herë kemi zbritje për qejf (Foto)

Zbritje të mëdha ju presin këto ditë.

Rimida ka menduar për të gjithë ju, andaj edhe ju pret ofertë e volitshme, shkruan Raporto24.

E tash që Black Friday po vjen, ju mund të kurseni edhe kohen edhe paratë, e gjithashtu me produktet tona të ndaheni të super kënaqur.

👉Kurseni ⏰ dhe 💶 Black Friday po vjen me zbritje reale! 

A i keni zgjedhur artikujt e preferuar ende? 😍
🐈 Zbritjet e Black Friday tani kanë filluar!
👉 Nxemëse elektrike, nxemëse me gas, kalorifer me naftë, trampolina, dyshek, kolltuk, kositëse, trotinet, bicikleta e shumë produkte të tjera…

📞 Kontakto +383 45 610 092 apo inbox/mesazh.
🚚 Transporti falas në të gjitha QYTETET e Kosovës.
🚚 Transporti Shqipëri-Maqedoni me pagesë!

#blackfriday #epremte #zbritje #rimidaonline #becker #bruno #nxemese #nxemeseelektrike #dimër #ftohtë #ngrohtë #radiator #kaloriferelektrik #trotinet

#blackfriday #rimidaonline #zbritje #oferta #blej
Rimida Online

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU