No menu items!

Bleona kthehet fuqishëm, ja projekti i saj më i ri

Interpretuesja e shumë hiteve, për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj ka një lajm të mirë.

Bleona Qereri me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instaram, njoftoi se ajo po rikthehet me një këngë të re, shkruan Raporto24.

Kënga e re me titull “Boy Gone Bad” vjen së shpejti e realizuar me një videoklip.

Artistja nuk ka ndarë ndonjë detaj lidhje me këngën veç disa pamje nga videoklipi.

Shihni më poshtë postimin e saj në Instagram.

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU