No menu items!

Dalin pamjet/ Kjo është shtëpia luksoze e Getit dhe Marinës (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca mundohen të ruajnë jetën e tyre larg medias rozë. 

Çifti i famshëm pak herë publikojnë foto té përbashkëta, shkruan Raporto24.

Megjithatë, është Marina ajo e cila sé fundmi ka zbuluar pak ambient nga shtëpia e tyre.

Por, është e vogla Marget ajo e cila ka hijeshuar thuajse tërësisht këté pamje./Raporto24/

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU