No menu items!

Deputetja e VV-së me veshje kombëtare në Air Albania për të përkrahur Shqipërinë

Adriana Matoshi aktualisht ndodhet në Shqipëri.

Në Air Albania ajo ka shkuar për të ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri- Ishujt Faroe, transmeton Raporto24.

Në stadium ajo ka shkuar me veshje kombëtare.

Padyshim, ajo duket kaq bukur dhe vezulluese./Raporto24/

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU