No menu items!

E papritur, Rikja ja thotë këto fjalë Meritonit për dasmen me Ilnisen (Video)

Gjatë një bisede mes Rikes dhe Meritonit, Rikja i rrëfen atij emocionet që ka përjetuar kur e pa dhëndër në dasmën e tij me Ilnisën. Por mesa duket fjalët e saj kanë qenë një provokim për të ngacmuar Meritonin pasi ditën e dasmës ajo i kishte thënë Meritonit se nuk beson në marrëdhënien e tyre.

Rike: Sa kam qarë tek dasma që të kam parë dhëndër. Mishi kokrra, lotët e mia ujë. Isha pozitive, jam kënaqur.Meriton: Unë se di kur ke qenë negative ti.Graciano: Ajo ka impostimin edhe e bën vetë atë gjë se i pëlqen të lozi.

 

 

Kujtojmë se, ditën e dasmës së Meritonit me Ilnisën, Rike i ka thënë atij se ajo beson më shumë në marrëdhënien e Bardhit me Sarën se sa tek e tyre.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU