No menu items!

Gjendet pa shenja jete 37-vjeçari në Obiliq, Policia nis hetimet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Plemetin në Obiliq, ku një person është gjetur pa shenja jete, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se viktima është Sinan Osmani, 37-vjeçar.

Burimet e Sinjalit brenda Emergjencës bëjnë me dije se kanë pranuar thirrje për ndihmë, pasi 37-vjeçari ishte gjetur i shtrirë në tokë

Ekipi mjekësor ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, ku pas ekzaminimeve për shenjat vitale, mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes për të kryer ekzaminimet e nevojshme.

Momentalisht nuk dihen shkaqet e vdekjes së të riut dhe me urdhër të prokurorit trupi është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa rasti është cilësuar ‘Hetim i vdekjes’.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU