No menu items!

Learta Jakupi shihet në aeroport, e ‘mbuluar’ veq dukat

Learta Jakupi është njëra nga figurat publike më të komentuar.

Ajo është bërë pjesë e mediave rozë që kur u bë reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Tani, ajo është një grua dhe një bashkëshorte e një nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar

Learta, ka një biznes të saj, me veshje solemne dhe veshje për fëmijë.

Leart bën shëtitje jashtë Kosovës shumë shpesh.

Ajo sapo është paraqitur nga Aeroporti, duke treguar se po e lëshonë Kosovën për një pushim, por duke mose e treguar destinacionin e udhëtimit. /ORAinfo

Shiko videon:

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU