No menu items!

Lorena Haliti zbulon gjininë e bebit të dytë në mënyrë të veçantë, komunikimi vjen nga ajri me aeroplan

Lorena Haliti është në pritje të ëmbël për herë të dytë ende pa i mbushur një vit djali i parë.

Modelja e njohur dhe partneri i saj Ami po presin edhe një djalë.

Gjininë e bebit e kanë zbuluar në mënyrë shumë të veçantë.

Ndryshe nga çka mund të keni parë deri tani, komunikimi çiftit i ka ardhur nga ajri, me aeroplan.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU