No menu items!

Modelja e njohur nuk përballon dot të nxehtin, heq këmishën në mes të emisionit, emocionohet moderatori

Modelja e njohur Heidi Klum së fundmi u shfaq në programin “Hot Ones”, në YouTube ku personazhet e famshëm hanë krahë pule pikante ndërsa u përgjigjen pyetjeve të ndryshme.

Ndërsa Klum mori sfidën me të qeshur, në një moment ajo hapi papritur kopsat e këmishës për të përballuar të nxehtin.

Veprimi i beftë i modeles habiti edhe moderatorin. Që nga ai moment Klum zgjodhi që pjesën tjetër të intervistës ta bënte pa këmishë dhe vetëm dhe reçipeta.

Pamjet nga emisioni u bënë shpejt virale në rrjet. Ndiqni momentin në videon e mëposhtme, min 14:45.

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU