No menu items!

Muriqi i shënon Barcelonës (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Mallorca Son Moix”, ku po luhet ndeshja mes Mallorcas dhe Barcelonës.

Skuadra e Mallorcas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Barcelonës, përmes golit të yllit kosovar, Vedat Muriqi, raporton KosovaPress.

Muriqi shënon në minutën e 8’ për 1:0.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU