No menu items!

Nuk do ta besoni epitetin me të cilin Capital T thërret Adrola Dushin

Ndonëse nuk e kanë pranuar në formë direkte, duket se dita ditës lidhja e Capital T dhe Adrola Dushit po zbulohet për publikun.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në instagramin e saj, ku edhe na zbulon epitetin me të cilin Capital T e thërret.

“Ai mtha Bishë”-ka shkruar Adrola në foton sexy, ku shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe tejet bukur.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU