No menu items!

Policia futet në objektin ky dyshohet se janë të fshehur plaçkitësit e tjerë

Po vazhdon aksioni i Policisë së Kosovës në Dragodan.

Pasi është vrarë Dukagjin Gashi dhe janë arreshtuar dy të tjerë, Policia po vijon aksionin për kapjen e të dyshuarve të tjerë të cilët dyshohet se janë të fshehur në po të njëjtën lagje.

Forca të shumta sapo janë futuar në një objekt ku dyshohet se ndodhen hajnat që plaçkitën argjendarinë në Suharekë.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU