No menu items!

Policia ndalon afër Fushë Kosovës shoferin duke vozitur 200 km/h

Njësia për Kontroll të Autostradave në zonën ku kufizimi i shpejtësisë është 80 km/h ka identifikuar shoferin duke drejtuar mjetin me shpejtësi 197 km/h.

Vetura është ndaluar në aksin Vragoli-Fushë Kosovë, ku shifeir i saj është gjobitur me 300€, 3 pikë negative dhe 3 muaj i është ndaluar drejtimi i mjetit me veprim motorik.

Policia e trafikut ka shtuar aktivitetin e saj për të parandaluar aksidentet./

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU