No menu items!

Reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

Reperja Tayna ka reaguar pas bllokimit të video projektit të saj të ri muzikor “Si ai” nga ish menaxheri Rinor Hykolli.

Ajo u ka kërkuar falje dëgjuesve, derisa ka thënë se këtë problem ia ka lënë në dorë “drejtësisë dhe Zotit”.

Tayna e ka quajtur njëanshmërisht Hykollin “një mjeran” që sipas saj, nuk lë rast pa treguar “se sa i vogël është”.

Ajo po ashtu ka thënë se përgjatë karrierës ka punuar në çfarëdo gjendje emocionale e shëndetësore, teksa ka shtuar se dikush tjetër nga “sukseset e saj ka bërë edhe shpi”.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU