No menu items!

Rinor Hykolli pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” kanalin në YouTube

Reperja Tayna dje shënoi rikthimin e fuqishëm me “Si ai”, pas muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja.

Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumtë të Taynës – qindra mijëra klikime në pak orë prej publikimit.

Por, siç duket ajo sërish po has në probleme me ish menaxherin e saj prej kohësh, Rinor Hykollin.

Ky i fundit ka bllokuar video klipin e saj akoma pa u bërë 24 orë nga publikimi, duke i marrë mbi vete të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes në YouTube.

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU