No menu items!

Rron Gjinovci bënë hajgare me LDK: Kritiko ndërkombëtarët Albinin, tutu LDK-ja

Analisti i njohur, Rron Gjinovci ka reguar lidhur me tensionet e sotshme në veri të vendit.

Më saktësisht ai ka kritikuar LDK-në të cilët thanë se duhet të jemi të matur dhe plotësisht në koordinim me aleatët tonë, transmeton Raporto24.

Sipas tij Ldk po frikësohet kur Kurti po kritikon ndërkombëtarët./Raporto24/

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU