No menu items!

Vajzë a djalë? Zbulohet gjinia e bebit që presin Bearti dhe gruaja e tij

Ish- kandidati i “Perputhen”, pak ditë pasi bëri publik lajmin që do bëhet baba për herë të parë, ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës që do t’i japë për të parën herë epitetin e prindërve atij dhe gruas së tij.

Përmes një videoje në Instagram, çifti kanë zbuluar se do bëhen prindër të një vajze, shkruan Raporto24.

Momentin e lumtur e kanë ndarë jo vetëm por edhe me motrën e Beartit, Idean.

Pritja e ëmbël vjen pas afro një viti bashkë të Beartit dhe partneres së tij për të cilën nuk dihet thuajse asgjë, të paktën deri tani për tani! /Raporto24/

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU