No menu items!

Vjosa Osmanin kështu se keni parë, me syze dielli cdo presioni zonja e hekurt i bënë ballë! (Foto)

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka rënë dukshëm në peshë tash e sa muaj.

E pas kësaj ajo sigurisht që duket edhe më bukur, shkruan Raporto24.

Edhe në  paraqitjet e fundit ajo duket shumë ‘stylish‘ dhe kaq modeste ./Raporto24/

Fotoreporter: Blerim Uka
Fotoreporter: Blerim Uka
Fotoreporter: Blerim Uka

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU