No menu items!

Zhduken dy vëllezër në Ferizaj

Dy vëllezër janë zhdukur dje në Ferizaj.

Rastin në Polici e ka lajmëruar nëna e tyre, ku ka thënë se dy djemtë e saj kanë dal nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

‘’ Rr. Bajram e Gursel Sylejmani, Ferizaj 02.06.2023 – 11:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy fëmijët e saj, viktimat meshkuj  kosovarë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti vazhdon të hetohet.’’ Thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU