No menu items!

Në zemër të qyteit, hoteli Sirus vjen me risitë që duhet t’i shijoni

Hotel Sirius, përveçse është në zemër të qytetit, tashmë vjen edhe me ndryshime të shumta, me dhoma e korridore të rinovuara, e kjo padyshim se ofron komoditetin përrallor për vizitorët e tij, shkruan Raporto24.

Postimi i plotë nga hotel Sirus:

Hotel Sirius ka ndryshuar! Dhomat dhe korridoret tona të rinovuara duken të freskëta dhe përrallore, dhe jemi ende në vendndodhjen e përsosur – pikërisht në zemër të qytetit. Ejani të qëndroni me ne dhe shijoni të njëjtën përvojë mahnitëse. Rezervoni tani dhe dhuroni vetes një pushim të merituar!

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU