No menu items!

Rrjeti i hoteleve të famshme spanjolle tani ndodhet në qendër të Tiranës, njihuni me hotelin luksoz që mirëpret kosovarët

Rrjeti i hoteleve të famshme spanjolle “Meliá” tani ndodhet në qendër të Tiranës. “Hotel Elisa Tirana” është pika më e re hoteliere dhe më e veçanta në kryeqytetin shqiptar.

Hoteli me 4 yje i hapur pak javë më parë është i ndërtuar me një dizajn urban dhe ndodhet në zemër të kryeqytetit shqiptar. “Hotel Elisa Tirana” ndodhet në rrugën e Dibrës në

Spa, Transferta në aeroport, Dhoma familjare, Parkim privat, Sauna, Recepsion 24-orësh, Check-in herët, Check-out vonë, Restorant À la carte, Shërbim në dhomë, janë vetëm disa nga shërbimet e veçanta të këtij hoteli.

Dy restorante dhe baret luksoze ofrojnë ushqim në perfeksion dhe komoditet maksimal për mysafirët. Dhe si zakonisht një pritje speciale bëhet për mysafirët nga Kosova.
Dy restorante dhe baret luksoze ofrojnë ushqim në perfeksion dhe komoditet maksimal për mysafirët. Dhe si zakonisht një pritje speciale bëhet për mysafirët nga Kosova.

https://www.instagram.com/hotel.elisa.tirana/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d70216b5-6fdc-452b-b390-02d425eb1e84&ig_mid=060B2BBB-0530-47B5-B432-0C74A02DD1E7

 

Për më shumë detaje mund të klikoni KËTU dhe të njoftoheni me bukuritë dhe komoditetin që ofron “Hotel Elisa Tirana”.

 

https://www.instagram.com/hotel.elisa.tirana/?utm_source=ig_embed&ig_rid=76b7325f-4c39-4623-a652-93b122be662e&ig_mid=9D9DFF32-F024-4955-8193-0EB09A33CC7C

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU