No menu items!

Etiketa

Prekazi

Krasniqi sqaron pse nuk e ka vizituar Kullën e Jasharëve pas homazheve në Prekaz

Mungesa e vizitës nga kreu i PDK-së, në familjen Jashari, gjatë datave pesë, gjashtë dhe shtatë mars, kishte ngjallur debat në media dhe rrjete...

Prekaz 1998: Pamje të rralla të sulmit mbi familjen Jashari në Prekaz

Prekaz 1998: Pamje të rralla të sulmit mbi familjen Jashari në Prekaz Në orët e hershme të mëngjesit të 5 marsit 1998, në Prekaz u...

Për herë të parë publikohet paraqitja e Rugovës para gazetarëve pas masakrës së Prekazit -VIDEO

Është publikuar për herë të parë fjalimi i Rugovës më 1998 pas masakrës së Prekazit mbi familjen Jashari. Gjithashtu, janë publikuar edhe disa pamje...