No menu items!

Sport

ShowBizz

Auto

Kuriozitete

Teknologji

15 Pro Max më i shtrenjti, si janë rritur çmimet që nga iPhone i parë e deri më sot

Sa i përket çmimeve në Evropë, ato ende nuk janë bërë të ditura, por sipas raportimeve të mediave, iPhone 15 do të fillojë nga… Me...

Sa është çmimi i iPhone 15 në ShBA, Gjermani dhe Britani?

Apple ka prezantuar të martën iPhone 15-shin si dhe produkte të tjera në kuadër të eventit të quajtur “Wonderlust”. Bashkë me linjën kanë ardhur edhe...

iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max mund të kenë një kornizë titani

Një tjetër rrjedhje e iPhone 15 sugjeron që modelet e iPhone 15 Pro do të bëhen prej titani në vend të çelikut inox. Kjo do...

Shëndetësi

Histori

Ekonomi

Opinione