No menu items!

Hajduti tentoi grabitjen, por përpjekja e tij mori një kthesë – e pësoi keq nga punonjësit e një dyqani të bizhuterive…

Ky është momenti kur një hajdut u përzu nga një dyqan bizhuterish në Kaliforni pasi mori një goditje nga punonjësit.

Në pamjet e publikuara nga mediat e huaja, një burrë pa këmishë shihet duke u larguar nga dyqani i bizhuterive Meza’s në El Monte ndërsa punëtorët e përzënë atë nga dyqani.

Policët u thanë njësive lokale se burri hyri në dyqan të shtunën pasdite dhe filloi të thyente vitrinën.

Por përpjekja për grabitje mori një kthesë kur punëtorët vendosën të kundërpërgjigjen dhe “e goditën të dyshuarin dhe e dëbuan nga dyqani”. /Telegrafi/

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU