No menu items!

Ndodh edhe kjo: Nëna ia ‘merr’ burrin vajzës e bën fëmijë me të

“Mamaja pagoi 15 kg for për martesën time të ëndrrave … atëherë kishte një fëmijë me burrin tim”. Lauren Wall ishte aq mirënjohëse për nënën e saj për pagimin e dasmës së saj, saqë ajo madje e mori atë edhe në muajin e saj të mjaltit.

Vetëm tetë javë pas ceremonisë 15,000 £, Lauren Wall ka denoncuar nënën e saj se ia mori burrin dhe madje bëri edhe një fëmijë me të.

“Gjithnjë filloi mirë me mamanë. Asnjëherë nuk e mendoja se kishte diçka të çuditshme mes saj dhe burrit tim. Ata qeshnin shumë së bashkur, nuk mund të dyshoja kurrë sepse ajo ishte vjehrra e burrit tim dhe nëna ime. A boja e çertifikatës së martesës sonë nuk ishte tharë mirë, kur burri im Pali filloi të ndryshonte. Ai dilte me orë të tëra dhe u bë shumë mbrojtës për telefonin e tij”, shprehet Lauren.

Katër javë më vonë, motra e Lauren po përdorte telefonin e mamasë së saj dhe gjeti mesazhet mes tyre.

Motra e Lauren ishte duke përdorur telefonin e mamit të Xhulit – dhe gjeti ato që pretendon se Lauren ishin tekste midis Julie dhe Paul.

Pasi u përball me të e ëma mohoi gjithçka.

“Nëna mohoi gjithçka, duke thënë:” Ju jeni çmendur! “Kur u përballa me Palin, ai nuk pranoi asgjë por sërish nuk më la t’i shihja telefonin”, tha Lauren.

Disa ditë më vonë, Pali hoqi unazën e tij të dasmës dhe braktisi nusen e tij të re dhe vajzën e tyre shtatë muajshe.

Megjithëse Julie dhe Paul gjithmonë kanë mohuar të kenë një lidhje, Lauren tha: Ndihesha sikur bota ime kishte mbaruar. Unë isha një fëmijë 19 vjeç me një fëmijë.

Pali kishte filluar të bashkëjetonte me nënën e saj.

“Nuk mund të besoja se dy njerëzit që unë i doja dhe i besoja më shumë në botë, mund të më tradhtojnë kështu, është një nga gjërat më të këqija që një nënë mund t’i bëjë një vajze. Pali mund të ketë qenë një dhëndër pa mend, por ajo është nëna ime. Ajo ka për qëllim të më dojë dhe mbrojë mua mbi të gjithë të tjerët.

Në vend të kësaj, ajo vodhi burrin tim, duke shkatërruar familjen dhe ëndrrat e mia. Nuk do ia fal kurrë këtë”, shprehet vajza.

Kjo ëndërr jetëshkurtër kishte filluar në Ditën e Shën Valentinit dy vjet më parë, kur ajo dhe Pali – një vit më i madh se ajo 18 vjeç dolën në takimin e tyre të parë.

Lauren, nga Tëickenham, në jug-perëndim të Londrës, u shpreh: E takova në një pijetore lokale – e dashurova menjëherë.


Ai më kërkoi numrin tim dhe të nesërmen ai i kërkoi të shkonim në kinema. Filluam të dilnim menjëherë pas kësaj. “

Marrëdhënia e lulëzimit nisi me një fillim të lumtur disa muaj më vonë kur Lauren e gjeti veten shtatzënë.

Vajza e tyre lindi në Mars 2004 – dhe dyshja më pas u martuan në gusht pasi Pali u ul në një gju për t’i propozuar.

“Pesë muaj më vonë u martuam në një ceremoni të bukur kishtare me miqtë dhe familjen. Mamaja shikonte me krenari ndërsa shkëmbyem premtime dhe unazat me njëri-tjetrin.

Ajo madje shpenzoi 15,000 £ për dasmën time. Dhe ishte një martesë përrallore, kisha veshjen time të ëndrrave dhe Pali po mëmbushte me komplimente.

Unë isha e re dhe naive pasi mendoja se gjithçka po shkonte mirë. Ai më tha që donte të ishte me mua përgjithmonë.”

Vetëm disa javë pasi pali u largua nga shtëpia, ajo dëgjoi disa thashethemet se ai dhe Julie tani po jetonin së bashku dhe se e ëma ishte shtatzënë.

“Kur e pashë atë në rrugë dhe vura re që ajo kishte njëbark të madh, mendja ime vrapoi. Ajo shtrëngoi barkun dhe më tha: “ashtë një kist”. Unë u çmenda, shkova në shtëpi dhe shkatërrova të gjitha fotot e dasmës tonë. “

Ajo gjithashtu vendosi të bënte një divorc dhe të rindërtonte jetën e saj.

Në korrik 2005 – nëntë muaj pasi Paul ishte larguar – nëna e Lauren Julie kishte fëmijën e saj.

Pesë vjet nga martesës së tij me Lauren, Pali po merrte përsëri premtimet e dasmës së tij me Julie.

Dhe kjo ishte një ankth i ri për Laurenin zemërthyer – e cila mori guxim për hir të vajzës së saj.

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU