No menu items!

Pse mendojnë burrat se e kanë “mbyt” partneren pas aktit seksual: Seksologu tregon të vërtetën

Seksologu Hajraullah Fejza në një intervist për lajminet ka folur për shumë tema të cilat dijnë të jenë tabu në shoqërinë tonë.

Përderisa profesionin e ka të tillë, ai analizon disa nga veset e partnerëve gjatë seksit dhe pas tij, shkruan lajminet.

Sipas tij shumë meshkuj pasi ta përfundojnë aktin, mendojnë se kanë bërë një “punë” të madhe, por sipas tij e vërteta mendon krejt ndryshe./Lajmi.net

 

 

Të fundit

LEXONI GJITHASHTU